Ubytování

UBYTOVÁNÍ

Informace a podmínky

Ubytování pro účastníky bylo rezervováno v níže uvedených ubytovacích objektech. Cílem je aby se nabízené kapacity nacházely v pěší vzdálenosti od místa konání nebo v bezprostřední blízkosti městské hromadné dopravy. Pokud máte zájem o zajištění ubytování, vyberte si z nabídky v přihlášce k ubytování a zašlete ji ideálně do 02. května 2021 na adresu sekretariátu akce: Conference Partners Prague s.r.o., Sokolská 26, 120 00 Praha 2 nebo na email: sekretariat@npforum.cz .

Vzhledem k tomu, že termín konání akce spadá do začátku hlavní turistické sezóny, je ubytovací kapacita limitována. Nabídku budeme obměňovat a rozšiřovat dle aktuálního stavu na trhu a obsazenosti nabízených kapacit.

V případě, že máte jiné přání ubytování než je v nabídce a v případě jakýchkoliv dotazů prosíme kontaktujte sekretariát akce.  Rádi Vám nabídneme ubytování dle Vašich individuálních představ.

Zrušení ubytování:

Zrušení ubytování lze provést pouze písemně sekretariátu akce. Platba bude vrácena po odečtení stornovacího poplatku dle následujících podmínek:

30 – 15 dnů před příjezdem                   50% z celkové částky ubytování

15 –   0 dnů před příjezdem                 100% z celkové částky ubytování

Protože sekretariát akce spravuje celý ubytovací kontingent, prosíme Vás veškeré změny a zrušení termínů ubytování hlásit pouze sekretariátu akce nikoliv hotelům přímo.

Platba:

Celkovou částku za ubytování uhraďte, prosíme, do 02. 05 2021 bankovním převodem na účet Conference Partners Prague s.r.o., číslo účtu: 176 573 822 / 0300 (IBAN: CZ12 0300 0000 0001 7657 3822, BIC:  CEKOCZPP) u ČSOB a. s., Anglická 20, Praha 2, konstantní symbol: 0308, variabilní symbol: 112020. V případě platby kreditní kartou, prosíme, kontaktujte sekretariát akce. Nezapomeňte, prosíme, do zprávy pro příjemce napsat své jméno pro usnadnění identifikace platby. Potvrzení o provedené úhradě (kopii ústřižku složenky nebo výpisu z účtu) přiložte k vyplněné přihlášce a zašlete na adresu sekretariátu kursu. Doklady je možné také naskenovat a poslat sekretariátu emailem na adresu: sekretariat@npforum.cz..


NABÍDKA UBYTOVÁNÍ 

PŘIHLÁŠKA


HOTEL ANKORA ***, Kateřinská 42, Praha 2

 

Hotel Ankora je umístěný v ulici Kateřinská nedaleko Francouzského Institutu v Praze. Tento 8mi patrový hotel nabízí ubytování ve 40 moderních pokojích. Pokoje odpovídají standardu 3 hvězdičkového hotelu a poskytují veškerý komfort a pohodlí. Pokoje jsou vybaveny minibarem, internetem, televizory se satelitním příjmem. Hotel nabízí veškerý 3* komfort včetně restaurace, lobby baru a 24 hodinové recepce. Spojení k místu konání: 8 – 10 minut chůze.

Ceny:

Jednolůžkový pokoj za 1 noc vč. snídaně a DPH: 2.225,- Kč

Dvoulůžkový pokoj 1 noc vč. snídaně a DPH: 2.975,- Kč


Hotel 16 ****, Kateřinská 16, Praha 2

Rodinný Hotel 16 U sv. Kateřiny nabízí velmi útulné ubytování s výjimečným servisem a příjemným personálem připraveným splnit všechna Vaše přání 24 hodin denně. Hotel se nachází v centru Prahy v sousedství botanické zahrady, pouhých 8 minut chůze od Václavského náměstí. Pokoje odpovídají standardu 4 hvězdičkového hotelu a poskytují hostům maximální komfort. Vybavení hotelu: Bohatá snídaně formou bufetu, Wi-Fi v celém hotelu, Recepce otevřena 24/7, počítač, tiskárna, lístky na MHD, směnárna, výtah, klimatizace, úschovna zavazadel, praní prádla (za poplatek), hotelové parkoviště (v ceně ubytování, ale s omezenou kapacitou). Spojení k místu konání: 8 minut chůze.

Ceny:

Jednolůžkový pokoj za 1 noc vč. snídaně a DPH: 2.999,- Kč

Dvoulůžkový pokoj 1 noc vč. snídaně a DPH: 4.099,- Kč


MASARYKOVA KOLEJ *** (hotelová část), Thákurova 1, Praha 6

Zmodernizovaná kolej patřící ČVUT je umístěna cca. 250 metrů od vstupu do metra Dejvická. Masarykova kolej nabízí ubytování ve hotelové části. Všechny pokoje v hotelové části mají své vlastní sociální zařízení a ostatní vybavení **+ kategorie.  V budově se nachází taktéž restaurace a o kolej se stará recepce 24 hodin denně. Spojení k místu konání: metrem linie A (cca. 3 minuty pěšky) ze stanice Dejvická do stanice Můstek – cca. 8 – 10 min. jízdy.

Ceny:

Jednolůžkový pokoj (1 noc vč. snídaně, DPH a městského poplatku): 1.271,- Kč

Dvoulůžkový pokoj (1 noc vč. snídaně, DPH a městského poplatku): 1.692,- Kč